Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit lehetne a fogorvos ellen...

Mit lehetne a fogorvos ellen tenni ez ügyben?

Figyelt kérdés

Ma voltam a fogászati rendelőnkben és mondtam a fogorvosnak, hogy fájdogál az egyik fogam!

Erre annyi mondott, hogy "gyere magánrendelési időbe és 5.000 ft-ért ránézek, vagy tudok adni időpontot májusra"!

Persze mindezt hivatalos TB-s rendelési időbe mondta nekem!

Beutalót persze nem ad a fogklinikára mert azt mondta nekem, hogy nincs okom oda menni!


Most kérdem én mit lehetne csinálni ez ellen?

TB-s rendelési időbe magán betegeket lát el + ha panaszom van majd 1 év múltára ad időpontot!


2013. szept. 3. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Már időpontra fogadnak csak.Ha fáj a fogad,akkor meg ambulancia és nem körzetis.
2013. szept. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem tudom, de ez a TB-s fogászati ellátás egy szégyene a társadalomnak.
2013. szept. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Betegjogi képviselőnél lehet jelenteni, ha úgy érzed, hogy nem bántak veled megfelelően. Az elérhetőségének ki kell(ene) lenni függesztve a rendelőben jól látható helyen.
2013. szept. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!