Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális, ha varratszedés...

Kiskitti93 kérdése:

Normális, ha varratszedés után egy kis darab varrat maradt még a sebnél?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pont egy hete műtöttek a szájsebészeten, mert ki kellett műteni egy bölcsességfogamat. Ma kellett mennem varratszedésre, viszont pár órával utána észrevettem, hogy még egy kis darab varrat maradt a sebnél/sebben (ezt nem igazán tudom eldönteni, de ha meghúzom a cérnát, akkor fáj). Azt szeretném tudni, hogy menjek-e vissza a szájsebészetre vagy ez normális? Gondolok itt a felszívódó varratra.. Köszi előre is a választ! 20/L
2013. szept. 10. 16:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha felszívódó varratról lenne szó, akkor nem kellett volna eltávolítani. Elvileg nem szabadna benne hagyni a varratot. Szerintem hívd fel az orvosodat és kérdezz rá. Az is lehet, hogyha egy picit meghúzod, akkor ki is jön a varratdarabka.
2013. szept. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!