Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Használt a fogszabályzó? Így...

Használt a fogszabályzó? Így utólag érdemes volt használnod?

Figyelt kérdés
Akik már túl vannak a fogszabályzáson, azokat kérdezném. Volt értelme, szépek lettek a fogaid utána?
2013. szept. 17. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Az biztos! Elég abnormális módon álltak a metszőfogaim, és ráadásul volt egy fogam, ami nagyon nem illett a képbe, nyomta a mellette lévő fogakat, és erre magamtól nem jöttem rá. A fogdoki kihúzta azt a bizonyos fogat, és kezdetét vette a szabályzás. Csodás lett. Sosem hittem volna, hogy ilyen tökéletesre, szabályosra formázhatók a fogaim, és de! És rendbejött a harapásom is. Nekem csak pozitív tapasztalatom van vele, aki megteheti, és kell neki, az ne habozzon! Az önbizalmon is sokat javít egy szép mosoly :)
2013. szept. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megérte-e? Naná!

Rozmárnak csúfoltak, istenem még mindig baromi ciki visszagondolni rá, a fiúknál se voltam népszerű anno, aztán 13 éves korom körül megkaptam az éjjel-nappali fogszabit és lássanak csodát, egyből felfigyeltek rám a fiúk is, szépek lettek a fogaim, nőtt az önbizalmam és többet nem is csúfoltak!:)

2013. szept. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát nekem volt,bár nem értem minek,mert totál egyenesek voltak a fogaim.Viszont ahogy kinőttek a bölcsességek,ferdék lettek,szóval ennyi haszna volt...Felül ilyenek is maradtak,alul egy hete szedték ki az egyik bölcsemet,még mindig mozognak a fogaim hátra,mert fájnak.Kicsit mintha egyenesebb lenne az alsó első 4 már,de hát tuti nem fog kiegyenesedni.Így felnőttként meg fizetni kéne érte,de ilyen rossz fogakra tuti nem tennének fel szabályozót,szóval maradnak így.Illetve a fenti 4re koronázás vár,szóval azok egyenesek lesznek majd végül.

Ne képzeld azért,hogy annyira ferdék lennének :D

2013. szept. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mélyharapás miatt muszáj volt, de én szeretem :) Nekem abszolút megéri, mert begyulladt az ínyem, erős fájdalmaim voltak és hála az égnek már nincsenek. Plusz mindig is akartam fogszabit, mert egy szép mosoly ártani nem árt :D Plusz a bölcsesség fogaim is egy ideje kint vannak, így el se csúszik miattuk.
2013. szept. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!