Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi különbség van a ma...

Mennyi különbség van a ma kapható fogkrémek között?

Figyelt kérdés
Használtam már pár fajta fogkrémet elmexet,most meg SENSODYNEt meg még jó pár fajta márkát csak el nézem a fogkrémek tudását meg az árakat pl amiket említettem 1200Ft ba kerül ami szerintem sok,de pl a vadenecumról is jókat hallottam de az meg pl csak 400Ft nem merek olcsóbb fogkrémeket használni mert félek hogy azok nem olyan jók mint pl signal meg az ilyenek,tév hitben élek?

2013. nov. 14. 00:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Elmex szerintem az egyik legjobb, de mostanában nem telik rá rendszeresen :(

A Vademecum szintén elég jó, más eddig nem vált be nekem (Blend-a-med-et és Signalt is próbáltam, nem rosszak, de nem is olyan jók, mint az előző kettő).

Szájvízzel kombinálva a Vademecum nem rossz választás (kávézok rendszeresen, a fogaim elég szép fehérek, de régebben az olcsó Amodent és más 2-300 Ft-os fogkrémek mellett hiába küzdöttem, elég sárgák voltak a fogaim).

2013. nov. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen. Én (mivel a homeopátiás fogkrém drága és) nem akarok mentholosat használni, így már min. 14 éve 0-3 éveseknek való Vademecum Juniort használok. Krokodil van rajta. és ugyanolyan szép és fehér és tiszta a fogam, mint bármely felnőttől. Szóval azt hiszem, inkább a sikálás számít.
2013. nov. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

én ahogy írtam a SENSODYNEt használom mégpedig ezt


[link]

2013. nov. 14. 00:44
 4/6 anonim ***** válasza:
A "Meridol" sem rossz
2013. nov. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól is függ, milyen fajta fogra (v. problémára) kell

Nem rossz a gyógynövényes sem

2013. nov. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem mert már olyan kínálat van hogy mint másnál itt is lehetetlen kiigazodni
2013. nov. 14. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!