Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Altatásos fogászatról kinek...

Altatásos fogászatról kinek milyen véleménye van? Tényleg nem emlékszik a beteg semmire?

Figyelt kérdés
2013. nov. 18. 20:44
1 2
 1/12 anonim válasza:
Tényleg nem. Nekem 4 bölcsesség fogamat műtötték ki (még ki sem bújtak) altatásban. Egy éjszakát bent is kellett tölteni és vagy másfél hónapig szenvedtem... De az altatás jó volt :)
2013. nov. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hogy melyik rendelőben/orvosnál voltál?
2013. nov. 18. 21:08
 3/12 anonim válasza:
Szegeden voltam a szájsebészeten. Nem én kértem, hogy így legyen, de nem ellenkeztem :)
2013. nov. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Bár én Budapesten élek :)
2013. nov. 19. 09:06
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most fogok altatásos fogászatra menni!

Te is oda készülsz?

2013. nov. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem 5 (4+1) b.fogam műtötték ki, altatásban. A két alsót álkapocsból, a a felsőket arcüreg feltárással. Semmire sem emlékszem csak arra hogy nagyon jót aludtam :) még két órát ott kellett maradnom, aztán hazavihettek. Utána sem fájt, bedagadt, szájzáram volt, de 3 hét alatt túl voltam rajta. Nagyon profin megcsinálta a doki :) Én Budapesten voltam:)
2013. nov. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó válaszoló, megkérdezhetem hogy hol csináltattad és mennyibe került?
2013. nov. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Privát rendelőben voltatok? Nagyon drága az altatás??? Nézegettem én is pár rendelőt, de nem tudom, hogy melyiket válasszam, ha arra kerül a sor.... Jelenleg ínygyulladásom van, holnap megyek panoráma röntgenre, nem tudom mi okozhatja a fennálló problémámat :(
2013. nov. 21. 14:23
 9/12 anonim ***** válasza:
Az altatás 100 000 volt. De szerintem csak akkor kérj ha nagyműtétes a fogad, és legalább 2-t kivetetsz egyszerre. Az én álláspontom az hogy egysxerre vetesd ki amennyit kell. Én az Implant Centerben voltam.
2013. nov. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nekem nem kerult semmibe ( a szegedi vagyok), viszont ha megegyszer valaszthatnek, biztos nem engednem a 4-et egyszerre. Allitolag nem is lehet.
2013. nov. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!