Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsesség fog este mi lesz...

Bölcsesség fog este mi lesz ebből 19/F?

Figyelt kérdés
jobb oldalta hátsó bölcsesség fogam nő , félig van kinnt most jönne a hátsó része ahogy nézem , viszont ha a nyelvemmel oda érek az inyhez picit mint ha sebes lenne , picit fájis , de nem a fog hanem az iny körül , ezt meguszom bölcseség fog kivágás nélkül , ez természetes h ien növés közbe v nem ?:S
2009. nov. 21. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is pont eben vagyok:)

Nekem iss fáj,olyan mintha be lenne dagadva az állkapcsomnál belülről,és a számat alig tudom kinyitni még enni is.:SEmellett mintha a nyirokcsomóm lenne oda,mindez a fog miatt!!

Én nem érzek kinövést,csak k*rvára fáj!

23/L

2009. nov. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem is biztos hogy kifog nőni. nekem már többször volt olya, hogy elkezdett nőni, aztán abbahagyta..
2009. nov. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajna ez a fog képes évekig is nőni,persze nagyon lassan,szakaszosan,és megkinlódhat az ember gyereke tőle!!Nekem kb:2éve nő,és még mindig nem a teljes fog:S
2009. nov. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!