Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az embereket zavarja, ha...

Az embereket zavarja, ha vkinek rés van az első két foga közt?

Figyelt kérdés

Nem nagy, pontosan 1mm.(nekérdezd honnan tudom, lemértem:D) most csak ezért nem akarok fogszabit,mert amúgy gyönyörű a fogsorom.csak néha elgondolkozom rajta..

Szóval, visszataszító ez egy nőn?? L/16


2009. nov. 21. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van,nem zavar.Madonna szuoersztàr,nézd meg neki is van:)22/l
2009. nov. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem nagyon minimális van.De ha máson meglátom nem nagyon zavar:D
2009. nov. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

engem nem zavar. sőőt..

16F

2009. nov. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az első két fogad fölött van egy "fék". Az a vékony kis ínydarab, amit akkor érzel, ha bedugod a nyelved a fogaid és az ajkad közé. A fogorvos azt mondta, a fogak közt azért lesz szünet, mert az nagyon lenő, és nyomja szét őket. Az enyémen és anyukámén is kellett picit csippenteni, hogy ne tolja szét őket. Ha egyébként nem akarsz fogszabit, szerintem nézesd meg ezt. Egy kis lidocain spray és fél perc alatt kész vele az orvos. :)

20/L

2009. nov. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem zavaró szerintem még szexy is :) nekem is van kb 2 mm, de fogszabi húzta szét, csak azért. legalább jól ki tudod tisztítani és később kezd el romlani..
2009. nov. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A 18:35ösnek!!

Hogyha becsippent, akkor összenő a lyuk, vagy mi??:D

mert azt nem hinném..:D meg nekem már "kifejlődtek" a fogaim, szóval nem hiszem h még nőnének:S

és köszönöm mindenkinek:)

2009. nov. 21. 21:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem mennek vissza a helyükre, de nem lesz köztük nagyobb lyuk...
2009. nov. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!