Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 28 éves vagyok, de sajnos...

Kiss Ádám1 kérdése:

28 éves vagyok, de sajnos több baleset és a hanyagságom miatt szeretnék műfogsort készíttetni. Jogosult vagyok tb-s alapon megcsináltatni és ha igen kb mennyibe fog ez nekem kerülni? Köszi

Figyelt kérdés

2013. dec. 2. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Alig van fogorvosi beavatkozás, ami ingyen járna, műfogsor főleg nem. Hiába fizet az ember havonta több ezer forintot a tb-nek, amikor ellátásra lenne szüksége, akkor nem kap vissza semmit, és azért is órákat kell sorban állni.

Valahogy úgy van, hogy a fogmegtartó kezelések többsége ingyenes, de a fogpótló beavatkozások keményen fizetősek. Tehát akkor már jobb egy lelkiismeretes magánfogorvoshoz menni, az biztosabb.

2013. dec. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Ez sajnos szomorú, hogy becsülettel fizetem a tb-t, de visszafelé már semmit nem adnak. :(
2013. dec. 2. 17:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Kivehető műfogsor kb 200ezer.

Ami nem kivevős,hanem olyan mintha saját lenne,az sokszázezer.

2013. dec. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Meg kellene kérdezni, vagy valami kérelmet beadni. Volt egy kislány a szomszédban, aki felborult biciklivel és az első csontfogai kitörtek. Amit tudtak felépítettek neki, de volt amit pótoltak és TB-re ment. Igaz nem a legszebb volt, de nem foghíjas...

Nekem az első metszőfogam félig le van törve, felépítették 2-3 évente újraépítik. Porcelánhoz hasonló "foganyag" Egyáltalán nem lehet látni, de ez az egy is vagy 35 ezer.. Héjat akartam rakatni a fogaimra, de az is egy millió lenne...

Anyósom barátnőjének cirkon fogai vannak (amit a színészek használnak) 3 millió volt, de gyönyörű fogai vannak.

Itt szét tudsz nézni: [link] egyik ismerősöm dolgozik itt, magánklinika, csodálatos munkáik vannak és viszonylag elfogadható az ár is, bár így is horribilis, de ha van egészségügyi magánpénztára, akkor azt a keretet is felhasználhatod itt..

2013. dec. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!