Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Leírnátok a tapasztalataitokat...

Leírnátok a tapasztalataitokat foghúzással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
5 órája lett kihúzva, még mindig zsibbadok, szóval nem érzek semmit. De ha elmúlt a hatása, fájni fog? Meddig fáj? Mit ettetek? Minden érdekel.

2013. dec. 13. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
25%

Én 1 napig semmit nem ettem. Nekem nem fájt.

Youghurtokat ettem még pár napig.

2013. dec. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Pedig pont a tejtermék az ellenjavalt.


Már nem emlékszem, hogy mit ettem.

2013. dec. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb. délután 18-19 órakor kihúzta a fogorvos. Egy óra múlva meg nála ültünk és vacsoráztunk, mert egyébként a barátom. Szóval nem kell ebből ekkora eseményt kreálni. Kihúzták, vége, annyi, eszünk, megy tovább az élet...
2013. dec. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Szerencsétlen első normálisan válaszolt a kérdésre. Egy ámokfutó azonnal leminősítette.
2013. dec. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tejtermékeket valóban nem javasolt ilyenkor enni, utána lehet nézni a neten.


Hát, nekem vegyes tapasztalataim vannak.

Az egyik fogamat amikor húzták, akkor nem fájt, miután elmúlt az érzéstelenítés hatása.

Ettem rendesen mindent, kivéve tejes cuccot. Persze nem azon az oldalon.


A másik fogammal megszívtam. Másnap szörnyen elkezdett fájni, ez ment napokig. Aztán röntgen és kiderült, h egy pici csont darab letört és begyulladt.

2013. dec. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyobb volt az ijedtség, mint a fájdalom. Kihúzta, egy-két óráig furcsa volt, aztán minden ment tovább a legnagyobb rendben.
2013. dec. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Na leírom én is.

Pénteken voltam fogdokinál. Gennyzacskót talált a fogamra nőve, az ínyemen belül. Kihúzta a fogamat.

Begyulladt a helye.

Advil, Cataflam.

Hétfőn vissza doki, rakott bele jódot. Mondta, hogy csütörtökön menjek vissza.

Visszamentem, még mindig nem jó. Rakott bele megint jódot. Felírt antibiotikumot. Várom a javulást...

2013. dec. 19. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!