Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Melyik cukormentes rágógumi...

Melyik cukormentes rágógumi (márkafajta) fehéríti a legjobban a fogakat? Úgytudom, hogy az Orbit jó erre a célra, de nincs esetleg jobb?

Figyelt kérdés
És még egy kérdés(nem szeretnék újat nyitni) : Mivel lehetne megerősíteni a fogaimat? Ha van valami amiből sokat kéne ennem ennek eredményében,akkor mondjatok párat, de a mesterséges megoldások is jöhetnek. Régebben sok szénsavasat ittam, meg csokit zabáltam, de hónapok óta már leszoktam ezekről. Sajnos sok fogam meggyengült (az első metszők átlátszóak lettek valamennyire) és szeretném őket megerősíteni, egészségesen tartani. A fogmosáson kívüli hatásos megoldásokra lennék kíváncsi.

2013. dec. 24. 14:57
 1/3 anonim válasza:
[link] :)
2014. jan. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez német, ilyet hol lehet szerezni? :O
2014. jan. 9. 19:29
 3/3 anonim válasza:
Bármelyik nagyobb bevásárlóközpontban. ;)
2014. jan. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!