Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Herpesz? Vagy megsem? Bevalt...

Herpesz? Vagy megsem? Bevalt modszerek, jotanacsok?

Figyelt kérdés

Eleg gyakran van herpeszem (hozzateszem hogy fogszabalyzom van) lehet ettol van? Hogy allando fertozes van a szamban a fogszabalyzo miatt? Mit tegyek ilyenkor? Nektek mi valt be?


A masik problemam az hogy szinte allandoan kireped a szam szele, nagyon faj, sebes lesz... ez mitol van? Mit csinaljak?

Nagyon megkoszonnem a segitsegeteket :)


2014. jan. 2. 23:28
 1/2 anonim válasza:
Ha a szádban van akkor az lehet hogy afta, nekem elég gyakran szokott lenni. Nekem mindig a fogorvosm szokta valami jóddal? (Pontosan nem tudom a nevét bocsi :( ) És ha ezzel bekeni egy hét után el is múlik.
2014. jan. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Herpeszre jó a jegeles,a rictofit es a herpesil gel.Ha már sebes jo ra a betadin sebosszehuzo kenocs.szaritasra a vermix szarito keverek vagy cink paszta.Az elmult herpesz utani piros foltra jo a biomed koromvirag kremje!
2015. jún. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!