Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért veszem ki minden este a...

Miért veszem ki minden este a fogszabályzómat? 15/l

Figyelt kérdés
Nemrég vették le a rögzített fogszabimat és azóta van egy éjszakaim,amit 14 órán keresztül használnom kell,de minden éjszaka kiveszem álmomban,így kb.5 órát van fent Naponta.Holnap megyek kontrollra és Félek,hogy le fog szídni az orvos.Mit tegyek,hogy álmomba ne vegyem ki?

2014. jan. 5. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem veszed ki, hanem kiesik :) Én is ugyanezzel küzdöttem, valószinűleg már megvan lazulva, szólj az orvosodnak hogy húzza meg rendesen
2014. jan. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De most nincsen meglazulva,sőt szoros és biztos,hogy kiveszem,mert mindig az íróasztalomra teszem.Régen is volt már kivehetősöm még a rögzített előtt,akkor sokszor kiesett,mert laza volt,de most nagyon szoros.
2014. jan. 5. 14:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Lefekvés előtt húzz zoknit a kezeidre. Akkor talán nem tudod olyan könnyen kivenni álmodban, és talán egy idő után leszoksz róla. De ez csak egy tipp, még nem próbáltam.
2014. jan. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az utolsó ötlete nem rossz. De szerintem pont azért veszed ki,mert szoros,nem azért, mert laza. Amikor nekem is túl szoros volt mindig kivettem, mert zavart és ugyanúgy az íróasztalomon találkoztam vele reggel. Majd hozzá szoksz, de ha van magadnak ilyen fém pálcád,amivel tudod szabályozni, lazíts egy picit rajta utána ismét meghúzhatod, ha már jobban elviseli az állkapcsod. De ha nincs, nagy valószínűséggel ad a fogorvosod, ha megkéred:)
2014. jan. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!