Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Január 15. én rakják fel a...

Belsike kérdése:

Január 15. én rakják fel a fogszabályzóm. Mire kell, hogy számítsak? Fájni fog? Milyen érzés lesz?

Figyelt kérdés
2014. jan. 7. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Húztak ki fogadat?

Nem fáj a felrakás, vagyis amikor ragasztja és rányomja a breketteket max azt érzed, de nem fáj.:) Nekem felrakta a fogszabályzót felülre és kihúzta két fogam egyből utána, de nekem így sem fájt, mondjuk harapni nem tudtam.:)

2014. jan. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ne izgulj, nem fog fájni. Amikor hátulra rakják fel a gyűrűt(ráhúzzák a fogadra) az kicsit kellemetlen, de azután nem fogsz érezni fájdalmat(mármint én nem éreztem semmit).Utána pár napig, 4-5, nehézkes lesz az evés,és feszíteni fog, de utána biztos belejössz. Nekem lassan már 1,5 éve van fönn, és én szeretek fogszabis lenni. :)
2014. jan. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2014. jan. 8. 17:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ma teszik fel pontosabban 3/4 óra múlva,már nagyon be vagyok lelkesedve:D azt mondták ismerőseim, hogy nem fáj maga a feltétel, csak után fogunk szenvedni. De megéri:))

16/l

2014. jan. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!