Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Olcsóbb de jó és megértő...

Olcsóbb de jó és megértő fogorvos Budapesten létezik? Iszonyatosan rettegek tőlük, tényleg fóbiám van, pánikroham kap el, ha már rá gondolok?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek.

SZTK-ba nem akarok menni.


2014. jan. 21. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos ha tényleg jó ellátást szeretnél arra áldozni kell .Miket kellene csinálni ?
2014. jan. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én kedden voltam. Magán rendelésre mentem. Nem olcsó, de én is rettegek a fogorvostól. 23 éves vagyok és most mentem el először. Sajnos talált egy lyukasat így tömni kellett de hát én zokogtam, üvöltöttem. Rettegtem meg remegtem még akkor is mikor nem éreztem fájdalmat. Borzalmas egy élmény volt. És még mennem kell vissza. Nem tudom mi lesz. Nem tudom hogyan győzhetném le a félelmet.


Ha neked is fóbiád van, azt tanácsolom ne sztk-ba menj. Áldozz rá, mert ha már így is úgy is borzalmas lesz, legalább az orvos kedvesen álljon hozzád. Hozzám konkrétan úgy állt ahogy az ovisokhoz szokott. De basztam rá h ez nevetséges meg ciki, nem érdekelt csak túl akartam már lenni rajta.

2014. jan. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Királydent? A Király utcában van rendelőjük.
2014. jan. 30. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!