Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Meddig fog fájni a jobb felső...

Meddig fog fájni a jobb felső hetes fogam? A hegye már kint van de ha bármi hozzáér az kellemetlen? Rettegek a fogorvostól és csak a végső esetben akarok hozzáfordulni. Ecseteljem esetleg? Kort is írjatok! Értelmes válaszokat kérek minél előbb!

Figyelt kérdés

#fogorvos #ecsetelő #jobb felső
2014. febr. 6. 21:15
 1/2 anonim válasza:

Valószínűleg nehezen nyílik szét az ínyed, lehetőleg azon az oldalt ne nagyon egyél, vagy ha eszel is, oda ne nagyon menjen. Nekem hasonló volt, a bölcsesség fogammal. Csak én el mentem fogorvoshoz vele aki azt mondta fel kellesz vágni az ínyem mivel a másik fog végett nem tud ki jönni rendesen. És még meg sem tudja fogni hogy szimplán ki húzza. (én is rühellem a fogorvost) Hát hozzá teszem b*sztam vissza menni fájt nagyon, de kijött rendesen igaz kicsit ferdén áll de nem zavar, nem fáj enni is tudok vele... Szóval szerintem mutasd meg fogorvosnak, ha meg van otthon anyukádnak Lidokain spré, azzal néha fújd be. Én is azt csináltam :)


18F

2014. febr. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és remélem hamarosan teljesen kibújik!
2014. febr. 7. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!