Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lett már valakinek fehérebb...

Lett már valakinek fehérebb foga a fehérítős fogkrémektől?

Figyelt kérdés
Van minden fogkrémnek Whitening változata is, de eddig inkább azt vettem ami olcsó. Meg azt is hallottam, hogy azok nem túl jók, mert a szemcséi ledörzsölnek valami réteget, de ettől mondjuk nem félek, mert nekem elég jó fogaim vannak, csak egy kicsit sárgák, mert kávézok elég sokat, és cigizek. Van valami olyan fogkrém, ami hatásos erre? Valakinek bevált valamelyik?

2014. febr. 11. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a whitetningbe és hasonlókba nem bízom. Egy valami volt ami rendesen, láthatóan fehérített. Kicsit lef.stam a bokámat annyira meglepett :D Privátba megmondom a márkát ha kell. Nem túl ismert fogkrém meg sztem drágább is egy kicsit de nagy a fluoridtartalma és nekem meg a családban másnak ez fehérített láthatóan.
2014. febr. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Naa, kiváncsi vagyok:)) Mennyire drága? Ezresben azért nincs, ugye?
2014. febr. 11. 13:48
 3/3 AnnaSi válasza:
a fluorid idegméreg, nem biztos, hogy jó ha nagy koncentrációban van a fogkrémben... de ti tudjátok! :)
2014. febr. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!