Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » HELP! Milyen módszereket...

HELP! Milyen módszereket alkalmazzak az utolsó tejfogam kihúzására?

Figyelt kérdés
13 éves leszek, ez az utolsó tejfogam, félig már ki is jött, de a másik fele irtózatosan fáj, ha megpróbálom kihúzni, de már ma éjjel is majdnem lenyeltem, olyan mintha már kiesett volna, de valami még ott tartja, és az rettenetesen fáj!!! Módszereket szeretnék, amikkel nem nagy a fájdalom... simán kihúzni már próbálom vagy másfél napja, de mint már említettem rettenetesen fáj, csak vér jön, de az rengeteg...

2014. febr. 18. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
fogorvos
2014. febr. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
anyukámnak is felvetettem még reggel az ötletet, de ő azt mondta, úgyis ki fog jönni...
2014. febr. 18. 11:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Szólj, hogy nagyon fáj. Hiába "úgyis kijön", ha két napig kínoz meg begyullad, és inkább a fogorvos szedje ki, mint te törd el. (Ha ez érv anyukádnál, akkor nekem hat tejfogmat kellett hasonló állapotban a fogorvosnak kiszednie, mert egyik sem akaródzott tisztességgel kijönni. Sőt, az egyik még akkor sem esett ki, mikor mögötte már jött a maradandó, remekül el is torzított a növekedését.)
2014. febr. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm!:) ment a zöld kéz...

próbálkozom..

2014. febr. 18. 11:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmit, ne piszkáld. Ha megsérted a csonthártyát, azzal a végleges fogadat teszed tönkre.
2014. febr. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Csinálj valamilyen alkoholos italból propoliszt.

Összekevered az alkoholos italt,és a méhe lépet az nagyon jól érzéstelenít.

Nekem 3 évig nem fájt utána!

2015. jan. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!