Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Blendamed 3d white luxe...

Tomi11111 kérdése:

Blendamed 3d white luxe glamour fogkremről vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma vettem egy blendamed 3d white luxe glamour fogkrémet amit Shakiraval reklámoznak és erről szeretnék véleményeket, tapasztalatokat kérni, hogy kinek hogyan vált be :)



2014. febr. 20. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
24%

Soha ne dőlj be a reklámoknak. Minden fogkrém végén ( nem a kupakos része) van egy színes csík. 4 féle lehet:

zöld ( csak természtes anyagok vannak benne)

kék ( csak ásványi anyagok)

piros ( fele természtes fele kémiai anyagok)

fekete ( csak kémiai anyagok)


A piros és a fekete nagyrészt mérgeznek, a kék és a zöld használható.

Nos az a szomorú helyzet , hogy zöld nem igazán van, feketét egy csomó( sok gyerekfogkrém is !!!) visel.

Eddig 1 fogkrém márkát találtam ahol mindegyik fajtája jó, a Signal.

2014. febr. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
Nagyon jó! Amióta ezt használom, márt tök olyan vagyok mint Shakira. Még a lámpát sem kapcsolom fel este, csak vicsorgok egyet, és fényárban úszik a szoba. Jövő héten kipróbálom a Jar-t is, aszt mondták a tv-ben, hogy elmosogat 10000 tányért, én meg úgyis utálok mosogatni.
2014. febr. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ha most azt hitted poénos vagy akkor nagyon rosszul hitted ;)

Szerintem feküdj le aludni mert nagyon fáradt vagy!

2014. febr. 22. 10:17
 4/5 anonim ***** válasza:
18%
Rendben, de csak Dormeo matracra, és hiperantiallergén mosáson átesett ágyneműbe. Lefekvés előtt pedig kimosom a fogam Blendamed 3d White Luxe Glamour-ral. Te mostál már fogat vagy még mindíg sárgák?
2014. febr. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
1. válaszoló én úgy hallottam, hogy a fogkrém végén található csíknak semmi köze a fogkrém összetevőihez meg ilyenekhez. Azok csak nyomdai próbacsíkok.
2016. márc. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!