Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Vérnyomás csökkentö gyogyszer...

Vérnyomás csökkentö gyogyszer okozhatja e hogy nem érzéztelenedik el a fogam egyáltalán, mintha be sem adták volna az inekciót? Félek a foghúzástol!

Figyelt kérdés

2014. márc. 13. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem okoz ilyet semmi köze hozzá
2014. márc. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem. Ha esetleg gyulladt a fogad,ínyed akkor viszont valóban nehezebben lehet érzésteleníteni.
2014. márc. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Érdekes a kérdésed, mert nekem életemben most volt előszőr, hogy nem hatott az érzéstelenítő és nem tudta a doki a gyökérkezelést megcsinálni, 1 éve szedek vérnyomáscsökkentőt. Azelőtt soha nem volt ilyen gondom, bármilyen gyulladt is volt a fogam, fél injekció is hatott, most meg kettő sem.
2014. márc. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is szedek és eddig semmi gond ne volt. De a magasvérnyomás népbetegség,rengetegen szednek rá gyógyszert,ha így lenne nagyon sokan panaszkodnának és már köztudott lenne,hogy a gyógyszertől lehet. Persze vannak gyéni érzékenységben különbségek,de elméletileg a kettőnek semmi köze egymáshoz.
2014. márc. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem anno, amikor gyerekként húzták a fogam, akkor volt egy olyan szitum, hogy egyáltalán nem érzéstelenedett el a fogam az első injekcióra. Akkor azt mondták, ilyen előfordulhat az idegességtől (értelemszerűen semmilyen vérnyomás csökkentőt nem szedtem).


Azóta se történt hasonló, bár szerintem manapság hatékonyabb érzéstelenítők is vannak, mint akkor 20 éve...

2014. márc. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!