Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Debreceni szájsebészetről...

Debreceni szájsebészetről kérnék véleményeket! Sajnos előbb utóbb ki kell szedetnem a bölcsesség fogamat. Kérdésem mennyire fájdalmas maga a műtét kérhetek e altatást és ingyenes e ha a körzeti fogorvosom utal be?

Figyelt kérdés

2014. márc. 28. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Tudomasim szerint a tb nem allja az altatast

Injekcios erzestelenitessel is tul lehet elni

A fog helyzetetol fugg minden

Ha a gyoker nem torik bele nincs gond ha igen ki kell muteni

2014. szept. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ingyenes ha a fogorvosod utal be, de legalabb 1 honappal elotte mar foglalni kell a szajsebeszeten idopontot. Altatast nem tudom... Bar en nem szivesen aludnek egy ilyen dolog kozben! Amugy jol dolgoznak, de sajnos elofordul, hogy valami kis tanulo adja be az erzestelenitot nem tul sikeresen... Vagy egy dr. de aki tanulja a bolcsessegfog csinyat-binyat kapja a feladatot, s sajnos Ok tobbnyire nok. Ami azert baj, mert nem eleg erosek, hogy kihuzzak, es rogton mondjak feltarjuk!!! De elotte meg beletori a gyokeret, mert helytelenul huzza. Nyavajog, hogy nem fer hozza. En igy jartam. Miutan beletorte, megjelent valami orvos, megprobalta kiszedni, de mondta, hogy mostmar nem lehet. En 3 bolcsessegfogamat szedettem ki. 2 also 1 felso, Hal'Istennek egy nem nott ki, es rontgenen nem latszik, hogy lenne. :-) Szoval 2-t sikerult kihuzni, de egy alsot feltartak...(feleslegesen). Vegul is sporoltam 90.000 ft-ot, mert az en orvosom 30.000 ft/db-ert huzza szamla nelkul. Amugy nekem szinte, nem is fajt, es masnap mar ettem a bogracsgulyast, igaz feloldalon. Nem volt bedagadva, stb. Csak utana 5 napon at, minden este egyszer bevettem egy db gyulladascsokkentot. Amugy szerencse kerdese, hogy milyen drogos tanulot fogsz ki aki edzet, vagy :-)
2014. dec. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

edzett

:-)

2014. dec. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!