Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogínygyulladás? El fog múlni...

Fogínygyulladás? El fog múlni valaha?

Figyelt kérdés
Körülbelül 1 éve van fogszabályzóm, a fogorvosom már nagyon régóta hajtogatja hogy be van gyulladva az ínyem és hogy nagyon mossam. Meridol fogkrémet használok és mindig nagyon vérzik az ínyem fogmosáskor /bár már egyre kevésbé/ valamint az ínyemen vannak ilyen fehér seb szerű dolgok. Egyébként nem fáj az ínyem, csak fogmosás közben. El fog ez múlni valaha? Mit tegyek hogy igen?

2014. máj. 8. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Az ingyulladás C vitamin hiány jele is lehet,szedjél nagyobb mg dózisú c vitamint.
2014. máj. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
parodontax? Nekem az tavaly szépen elmulasztotta..Most megint begyulladt lent , most nem akarja elfelé tüntetni.. de szerintem elkezdek szedni Vitinne-t az jó fogínyre ..hátha.:D
2014. máj. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mármint nem ott lent. xdd Hanem az alsó ínyem.:D
2014. máj. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekünk a herbáriás cserszömörcés fogkrém vált be :) esetleg próbáld ki
2014. máj. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem semmi nem segít, több orvosnál voltak, kaptam mindenfélét (ecsetelő, cseppek külsőleg, cseppek belsőleg, krémek, fogkrémek, szájvíz) de semmi nem segített.
2014. máj. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fogkőleszedésre szoktál járni? A fogkőtől könnyen begyulladhat az íny (és vérezhet is), és a fogszabályzód miatt fokozottabban termelődhet (ugye nehezebb tisztítani). Szóval érdemes lenne leszedetned, ill. vannak ínygyulladásra szájvizek, pl. Corsodyl meg talán a Curasept is, próbáld ki valamelyiket.
2014. máj. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Gondolom a fogorvosom mondta volna ha szükségem van fogkő leszedésre, de nem tette :)
2014. máj. 9. 19:56
 8/9 anonim válasza:
nekem fél éve van begyulladva az ínyem és semmi sem használ rá
2014. máj. 10. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pedig a Meridol az jó

Van öblögető is belőle

2014. máj. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!