Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ajakbalzsam nélkül nem bírok...

Ajakbalzsam nélkül nem bírok ki egy hetet, állandóan száraz a szám. Mitől van ez?

Figyelt kérdés

nagyon hamar kiszárad a szám,mindig van nálam ajakbalzsam. de egy ideje elhagytam s amíg nem vettem újat a szám kisebesedett, berepedezett és hámlott,nagyon fájt. újra kezdtem kenni,kb 4-5 nap is kellett,hogy helyre álljon.

mitől lehet ez? a vércukrom teljesen normális,nincs bőrbetegségem sem.



2014. máj. 30. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha labellot használsz akkor okozhatja pont az is, sokaknak csak ront rajta! Használj természetes ápolót, pl shea vaj, kokuszzsir, de a vazelin is nagyon jó rá!
2014. máj. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a bolti vegyi kozmetikumok úgy vannak kitalálva, hogy minél gyakrabban használd, hogy sűrűbben vásárolj. Vmi természetesebbet keress. Én amióta magam készítem a háztartási-kozmetikai dolgaimat nincs ilyen problémám. Máshol is száraz a bőrőd vagy csak a szádon?
2014. máj. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

dobd el, amit eddig használtál és vegyél körömvirág kenőcsöt

[link]

kis picike tégelyben lehet kapni herba boltokban, olcsó és nagyon jó, se' perc alatt rendbe rak

2014. máj. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ajakbalzsam helyett inkább igyál sok folyadékot.
2014. máj. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Ok: Az immunrendszer tartós összeomlása, virusok elszaporodása.

Ha gyökereinél akarod megfogni a bajt, akkor ez irányban kell kutakodni. A többi más csak a probléma elmismásolása.

2014. máj. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! :)

tudnátok nekem receptet írni természetes alapanyagú ajakbalzsamhoz?

máshol nem száraz a bőröm,teljesen normális. csak a szám ilyen.

van körömvirág krémem :) azt használom a bőrömre. de igen nagy tégelyben van. az ajakírt az ember könnyebben használja,mint egy tégelyes kenőcsöt :/ + a körömvirág krém az nagyon olvad.

az immun rendszeremmel nincs semmi baj. sőt inkább nagyon is egészséges vagyok. erről nem kezdek el tárgyalni,ha más jele is lenne az immunrendszerem romlàsának,hidd el utána járnék,köszi.

2014. máj. 31. 07:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kell semmi extra recept! Vegyél shea vajat teszel ki pici tégelybe és ujjbegyeddel felkened! De vannak természetes összetevöjü kész akakápolók is a lényeg hogy ne labelllo legyen! De azok nem érik neg annyira mint egy nagyobb tégelybe shea vaj, mindenhol jór tesz a börnek. Este pedig vastagon kend be lefekvés előtt.
2014. máj. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

amit küldtem linket, az kis picike tégelyben van

igen, könnyen olvad, viszont hamar beissza a bőröd, főképp, ha száraz

nekem már egy használat után rendbe szokta hozni, mikor télen a hideg miatt kiszárad :)

2014. máj. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!