Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Középső metszőfogam eléggé...

Középső metszőfogam eléggé ferde, ezt fogszabályzó helyett meglehet oldani úgyhogy lecsiszolnak belőle és feltesznek egy koronát (egészséges fogrol van szó) ha igen ez mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
mert nagyon rossz hogy nemtudok mosolyogni se :( és azért nem akarok fogszabályzót mert még most nyáron akarok normális fogat nem olyan sokat várni hameg láthatatlan fogszabályzó annál meg biztos olcsóbb a korona... csak értelmes válaszokat légyszi 17/L
2014. jún. 14. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Hidd el a fogszabalyzo jobban megeri, egy eletere szep fogakat csinal, a korona meg alaszuvasodhat, meg minek szandekosan tönkretenni egy egeszseges fogat. Csak 32 van belöle. Elhiszem, hogy türelmetlen vagy, de sokkal jobb kivarni, a korona szerintem butasag.

Sokaig gyülöltem a fogaimat, aztan 26 evesen tettek fel a fogszabalyzot, es senki nem szolt meg, söt jobb pasijaim voltak mint elötte :).A ferjemet is fogszabalyzosan ismertem meg.

Ha akarsz irj privit megirom en hol voltam, Nagyon elegedett voltam velük.

2014. jún. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 reptoid ***** válasza:
Egy szép kb 50ezer. Én is ezt fogom eljátszani, csak az első néggyel.
2014. jún. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!