Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogműtét után begyulladt a...

Fogműtét után begyulladt a sebem így gézcsíkot kaptam bele. Azóta félek enni mert rettegek hogy kiesik. Az orvos annyit mondott flegmán: az a célunk hogy ne essen ki. Vasárnap cserélik. Ha addig esetleg mégis kiesik az nagy baj?

Figyelt kérdés
2014. jún. 20. 15:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem nagy baj, nekem naponta cserélgették, tehát kb. 1 napig hat, de azt mondta a doki, az se baj, ha kiesik :D
2014. jún. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Másik oldalon egyél és inkább puha dolgokat, amiket nem kell nagyon rágni, levesek, főzelékek, amit lehet turmixolj le, nyomkodd szét. Valószínű elég mélyen benne van és a seb gyógyul, húzódik össze, szerintem nem fog kiesni, ha mégis, akkor nagyon vigyázz, hogy ne menjen bele étel, ital.
2014. jún. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi :) eddig is a másik oldalon ettem, igazából bölcsességfog műtét volt múlt kedden, kaptam antibiotikumot h ne gyulladjon be erre most kedden varratszedéskor gennyedzett majd tegnapra begyulladt, van genny meg vérzés, ma kimosták, kaptam bele ezt a gézt, meg másik antibiotikumot napi 4et 4 napig és vasárnap az ügyeleten cserélik mert hétfőn elutazom belföldre 3 napra és a pusztában nincs fogorvos :D
2014. jún. 20. 16:27
 4/11 A kérdező kommentje:
csak azért félek mert eleve úgy tették be hogy egy jó centinyi darab kilóg én hajtogattam el oldalra hogy legalább ne a hátsó fogamra lógjon és harapjak rá mindig....azt hittem ezt jobban belegyömöszölik...
2014. jún. 20. 16:28
 5/11 anonim ***** válasza:

Ma rakták bele?

Hát sajnos kijöhet előbb is, de vigyázz rá, hátha addig kibírja

2014. jún. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hol tették bele?

SZájsebészeten?

2014. jún. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
igen ma és szájsebészeten csak mivel ők legközelebb hétfőn lesznek én meg hétfőn kora reggel már utazom ezért küldtek vasárnap az ügyeletre csíkcserére, remélem ott normálisabban fogják betenni...szerencsére még bent van :) de irtó óvatosan iszom enni meg még nem igazán ettem, 2 szeletke sajttekercset ami atom puha volt, azt is ugye alap hogy a másik oldalon.
2014. jún. 20. 17:35
 8/11 anonim ***** válasza:
Próbálj meg valami levest készíteni és azt szívószállal (a másik oldalon) "eszegetni" - azzal már picit jól lehet lakni, pláne ha több zacskó levest is megeszel egymás után
2014. jún. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bölcsi fogadat vették ki?
2014. jún. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

igen, bölcsességfog volt


az a baj hogy 10 napja mást se látok csak levest és már látványától rosszul vagyok :/ szerintem az életben többet nem akarok levest látni :D

2014. jún. 20. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!