Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kérem, adjon tanácsot aki tud?

Kérem, adjon tanácsot aki tud?

Figyelt kérdés

Kiskoromban sokat csúfoltak a fogaim miatt és az lenne a kérdésem, hogy mihez kezdjek velük?


Kiskoromban kitört az egyik elülső fogam és a helyén a másik fog hülye alakban nőtt ki. Ezenkívül lent letörtek a fogaimból farabok és így kissé hegyesek alul a fogaim. Valamint amikor utoljára fogorvosnál voltam egy jó párat ki is kellett húzni.


Az érdekelne hogy ha kellene nekem fogbeültetés is és fogszabályozás is akkor melyiket kellene előbb megcsinálni? A fogszabályozást vagy a beültetést? Vagy a letört fogakkal kellene kezdeni valamit legelőször? :O



2014. jún. 25. 22:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
El kell menni a fogászatra állapotfelmérésre. Ez még nem kötelez téged arra, hogy azonnal el is kezd megcsináltatni.
2014. jún. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?

Először fogpótlást kéne csináltatni

2014. jún. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
De mindkettő nagyon drága !
2014. jún. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én 25.

Majd összeszedem rá valahogy a lóvét, de jó lenen már végre önfeledtem nevetni, mosolyogni nem pedig fapofával ülni mindenhol ahová megyek.

2014. jún. 25. 23:20
 5/12 anonim ***** válasza:
Először a fogszabályzást. Az implantátumot nem lehet mozgatni.
2014. jún. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Akkor először az alsó fogsor letört darabkái miatt kellene azokat felépíteni, utána fogszabályzás, utána meg az implantátumozás nem? Négy fogam hiányzik sajnos.


Mennyibe kerülhet ez az egészet megcsináltatni?

2014. jún. 25. 23:38
 7/12 anonim ***** válasza:
Melyik 4 fogad? Mert ha úgy van, hogy mindegyik oldalról 1, akkor adott esetben azokat a réseket fogszabival össze tudja zárni.
2014. jún. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ez 5 mégis csak.


Baloldalt alul egy fog - Ez a fog nincs annyira hátul


Jobb oldalt alul három fog - Az egyik elöl van valamennyire, a másik kettő kissé hátrébb


Jobboldalt felül egy fog - Ez is hátrébb van

2014. jún. 25. 23:52
 9/12 anonim ***** válasza:

Nagyon változóak az árak.

Az orvos úgyis megmondja, mivel kezdené. Az árát is. Akkor gyűjtesz rá, megcsináltatod. Utána megint ugyanez. Egyszer csak kész leszel vele.

2014. jún. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Talán először a fogfelépítést próbáld meg megcsináltatni

Hiányra lehet hidat is készíttetni, az nem olyan

drága mint a beültetés (ha nem lenne elég a pénz)

2014. jún. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!