Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért van ez? Ha összecsukom...

Miért van ez? Ha összecsukom az első és felső állkapcsomat a fogaim nem élben találkoznak?

Figyelt kérdés
Vagyis ilyenkor az alsó fogsorom a felső fogsor mögé illeszkedik takarásban. Persze ez nem azt jelenti, hogy nem tudom úgy összecsukni, hogy a két fogsor teljesen egymás alatt legyen. Csak kényelmesebb ha mögötte van mikor összecsukom! Van olyan hogy folyamatosan ment hátrébb az alsó állkapcsom? Más is tapasztalta nár ezt?
2010. jan. 5. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egész csomó embernek ilyenek a fogai. Az én fogsorom is ilyen.
2010. jan. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is ilyen. És akkor? Rágni tudok vele, a többi meg nem érdekel. Akinek nem tetszik, ne nézegesse. Engem se érdekel az ő valagán lévő szőrös anyajegy.
2010. jan. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nyitott harapásod van ... fogorvos, fogszabályzó ..vagy ugy marad :D
2010. jan. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is hátrébb van az alsó fogsorom, de engem nem zavar, én így is el vagyok vele. Annak a sz*r, akinek a felső fogsora van előrébb.
2010. jan. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bocsi...


Na szóval annak a sz*r, akinek az alsó álkapcsa van elől.

2010. jan. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megnyugodtam...:)
2010. jan. 6. 11:45
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
teljesen normalis , az az abnormalis ha elben talalkoznak es azt elharapasnak hivjak , vegulis az is valamilyen szinten normalis , de az mar egy vegso hatar
2010. jan. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tök normális, nekem még anno 9-10 éves koromban folyton bäszogatott a fogorvos, hogy szabályzó kell, mert ez komoly baj, de anyukám nem engedte hála a jó égnek! Nagyon szép szabályos, egészséges és porcelánfehér fogsort örököltem, ahogy egyik barátom szokta mondani "nem is tudod milyen mázlid van, egy csomóan 100 ezreket fizetnek egy ilyen fogsorért", meg mindenki dícséri, meg elképed, hogy mivel mosom, hogy ilyen fehér... Totálisan tönkretette volna a fogszabályzóa fogaimat, azt meg senki nem veszi észre, hogy nem élben találkoznak.
2010. ápr. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!