Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ugye nem kell húzni? Nagyon félek

Ugye nem kell húzni? Nagyon félek

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, sajnos örököltem a rossz fogakat, akárhányszor megmosom, járok is fogorvoshoz mindig előjön valami gond.. Van egy fogom, pontosan alul, nem tudom mi a neve de az oldalán, kívül van egy fekete csík, gondolom szuvas.. azt hiszem be van tömve de most az oldalán van egy fekete folt. Régebb óta ott van utoljára 1 éve voltam fogorvosnál, azóta jöhetett ki de csak most dabadt picit be az ínyem, kicsit fáj. Félek hogy már nem menthető.. igaz ki tudja még fútni? Vesztettem már el fogamat, tudom milyen rossz. Főleg, ez elég szembetűnő helyen van. Anyukám ma kért időpontot, csütörtökön megyünk, de addig aggódom..
2010. jan. 5. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nem aggódnék ezen ennyire, hogy ki fogják húzni, ahhoz nagyon rossz állapotban kéne lennie, szerintem jobban is fájna.


De ha rosszak a fogaid, miért nem mész gyakrabban szűrésre? Minél hamarabb felfedezik a lyukat, annál jobbak az esélyei a fogadnak.

2010. jan. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hátha utoljára 1 éve voltál gondolom azért mégsem rohangálsz állandoan oda ugye.... am normális esetben fél évente illik elmenni.... neked pedig fokozottan! Am sztem nincs baja,nekem is volt már kis sötétebb "cucc" a fogamnál,de megkérdeztem és nem volt szuvas,ne félj,ha megmutatod a dokinak tudni fogja
2010. jan. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!