Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Alacsony lett a fogtömésem....

Electric kérdése:

Alacsony lett a fogtömésem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kompozit tömésem után (zsibbadt állkapoccsal) jeleztem magas a tömés. A fogorvosom alakított rajta és úgy éreztem, hogy jó. Miután a zsibbadás elmúlt a másik oldalon fájni kezdett, rájöttem azért mert a tömés alacsony lett és nem ér össze. A másik oldalra nagy nyomás nehezedik. Két hét múlva megyek vissza (fogkő eltávolításra). Mi ilyenkor a teendő, mit mondjak? Ki kell szedni és másikat beletenni vagy fel lehet magasítani? (Ez egy alsó nagyörlő fog, ami fölötte van az nem tömött.)

2014. júl. 5. 07:27
 1/1 anonim válasza:

Furcsa, mert ilyenkor egy kis indigó szerű csíkra haraptatnak és pontosan látnia kéne az orvosnak hol magas .Szokták úgy is,hogy próbálhassad,ha nem jó menj vissza és még csiszolnak belőle.

Mindenesetre Te már fizettél érte,csinálja úgy meg ,hogy az jó legyen neked.

Ó én még alkudni is szoktam főleg egy maszeknál,mond egy árat én meg - oké,de nem kérek számlát akkor mennyi lesz?

2014. júl. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!