Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzós fogorvost...

Fogszabályzós fogorvost könnyű váltani?

Figyelt kérdés

a mostani elég bunkó, nem óvatos, mindenre beszól és szerintem húzza az időt. a harapásom miatt kell a fogszabályzó, tehát össze kell gumizni. amikor megkaptam, azt mondta, hetek alatt kész lesz. nos, 9 hónap alatt most jutottunk el arra a pontra, hogy más helyen is kell gumizni. eddig akárhányszor megkérdeztem, hogy mikor veszik le, kitért a válaszadás elől. ráadásul most szeptemberig nem fogad. szerintem már le kéne vennie, max még 1-2 hónapig még tudna javulni.


könnyű lenne leváltani? úgy értem, csak annyi, hogy lemondom a mostanit és felhívok egy másikat? attól félek, hogy megkérdezi az új, hova jártam, ismerni fogja, és beszélni fognak rólam... a mostaninak nincs túl jó véleménye rólam.


2014. júl. 18. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha találsz mást, aki elvállalja
2014. júl. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gyermek fogszabályozásra jársz?

Vagy felnőttre?

2014. júl. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dehogy fognak rólad beszélni a hátad mögött
2014. júl. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
gyermekre, de azóta már nagykorú lettem
2014. júl. 18. 16:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem mész többet a régihez, és bemész egy másikhoz. Ha kérdezi, hogy eddig kihez jártál, azt mondod, hogy nem kívánod megmondani.

Ilyen egyszerű, én is így csináltam, mikor orvost váltottam.

2014. júl. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!