Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsesség fog eltávolitás...

Bölcsesség fog eltávolitás nektek hogy zajlott? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sajnos kiderült, hogy 3 drb bölcsességfogam van, és mütétileg el kell távolitani..iszonyuan félek, nemtudom sajnos mire számitsak, mivel egy foghuzástol is tele a gatyám.. Leirnátok a tapasztalataitokat? Fájt e, vagy mit éreztetek? Utána mi segitett a fájdalom enyhitésére? Meddig tartott?? Köszi!

2014. júl. 18. 22:30
 1/10 anonim válasza:
Két napja volt a második műtétem .. érzéstelenítőt kapsz, fel vágja az ínyed, fúrja, feszegeti amíg ki nem jön természetesen fájni nem fáj de elég kellemetlen. . Fájdalom csillapítót mindenképp szerezz be mert pár napig aludni se tudsz ha nem csillapítod és fel fog dagadni elég szépen az arcod az is napokig olyan marad de jegeld és akkor baj nem lehet.. személy szerint flector rapid port szedek rá de a borzalmas íze miatt át álltam az advil ultra fortéra. Egy pár napig nem tudsz majd szilárd dolgot enni és tej tojás tilos.. Én 4-5 nap után fél oldalasan rágtam bár kicsit nehezen. egy hét után varrat szedés, utána egy két nap és már semmi gond
2014. júl. 19. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ja és egyébként 18/L :)
2014. júl. 19. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Neked még az íny alatt van vagy már kezd kinőni?
2014. júl. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha ennyire félsz talán nem egyszerre kéne kiszedni

mindet, hanem egyenként

2014. júl. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
átott olyat valaki a szövegben hogy egyszerre szedetné ki??? Alapból nem szednek ki egyszerre egynél többet!!! Illetve az ott van feketén fehéren hogy MŰTÉTILEG EL KELL TÁVOLÍTANI ami azt jelenti még nincs ki bújva! Édes Istenem! Szöveg értés 1-es!!!
2014. júl. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Látott olyat valaki a szövegben hogy egyszerre szedetné ki??? Alapból nem szednek ki egyszerre egynél többet!!! Illetve az ott van feketén fehéren hogy MŰTÉTILEG EL KELL TÁVOLÍTANI ami azt jelenti még nincs ki bújva! Édes Istenem! Szöveg értés 1-es!!!
2014. júl. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen! na hát ugy van, hogy jobbrol alul egy icipicit látszik, de nincs kibujva teljesen.. balrol alul is és felül is van ott teljesen az iny alatt.. tehát ez a jobboldali egy 2mmeres foltban látszik csak..attol félek, hogy nehogy az begyulladjon 2 hét leghamarbb esedékes a mütét.. Nem fogják egyszerre szedni, ezek mellé majd ha minden tul leszek, akkor szerintem ki fog menni még a bal also 4esem is, remélem az sem fog fájni..hát nemtudom, nem tul biztato..Köszi a válaszokat!
2014. júl. 19. 17:51
 8/10 anonim válasza:
Kedves ötös válaszoló, helyesírás egyes! ;)
2014. júl. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Javítsd ki kérlek mert nem találtam hibát! ;)
2014. júl. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Akkor olvasd még el párszor! :)
2014. aug. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!