Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Huzatot kaptak a fogaim....

Huzatot kaptak a fogaim. Egyszerűen, az őrület határán állok, semmilyen gyógyszer nem segít. Alternatív megoldások?

Figyelt kérdés

Kérlek, segítsetek, ha tudok valami alternatív megoldást, esetleg házi praktikát a problémámra!!

Nem vagyok egy kényes, de ez a fájdalom tényleg elviselhetetlen.... Ez a 3. nap, hogy éjt nap alá téve kínlódok.. Se enni, se aludni nem tudok....

Előre is köszönöm!!


2014. júl. 22. 18:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Biztos vagy abban, hogy ez huzat? Miért nem mész dokihoz?
2014. júl. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Ez aztán részletes kórleírás ! Gondolatolvasó legyen a talpán, aki ennyi tény és adat birtokában bármit tud mondani. Előfordul olyan herpeszvírus fertőzés, amitől kínzó fogíny gyulladás alakul ki, ami fájdalomcsillapítás és fokozott szájöblítés mellett pár nap alatt gyógyul.
2014. júl. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Huzattól nem fáj a fogad. Annak más oka lehet, pl. az, hogy lyukas. Miért nem mész fogorvoshoz?
2014. júl. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Huzat, az biztos.

Sajnos anyukámtól örököltem ezt a hülyeséget... Ő is rendszeresen küzd ezzel a problémával.

Kitört a konyhaablakunk, így másfél napig huzatban ültem... Ez a kiváltó ok.

De egyébként egy egyszerű, lehúzott ablakos autóúttól is fájni szokott...

2014. júl. 22. 19:23
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez inkább ideggyulladás. Miért nem mész el a fogászatra?
2014. júl. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nincs fogászati ügyelet ott, ahol lakok...

Eddig vártam, hátha jobb lesz. Tudom, nem a legszerencsésebb húzás....

2014. júl. 22. 19:27
 7/12 anonim ***** válasza:
Menj ügyeletes gyogyszertarba,es vegyel szegfüszeg olajat.Ha megvan,vizzel keverd össze,persze nem az egeszet,teszel vizet egy kiskanalba es csöppentesz bele nehany cseppet,,es evvel ecseteld ahol faj,gondolom a foginy.
2014. júl. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolso valaszolo vagyok,nekem ezt egy fogorvos ajanlotta foginy gyulladaskor.
2014. júl. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom!! :) :-*
2014. júl. 23. 15:07
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Huzattól még senki nem lett beteg. Régen az enyhe agyvérzésre /ferde száj/ is azt mondták, hogy huzattól van. Vannak meglepő dolgok amit gondoltak a régi öregek. Gyümölcsre vizet vagy tejet ne igyál, mert vérhas betegséget kapsz, vagy , egyél sok cukrot attól erősödik a csontod :-(
2014. júl. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!