Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogászatok, fogorvosok...

A fogászatok, fogorvosok mennyire újítják meg a berendezéseiket?

Figyelt kérdés

Követik az újításokat? Vagy egy fiatalon végzett fogorvosnak naprakészebb a tudása, még a gyakorlatlanság ellenére is, mert esetleg az iskolában a legújabb technikákat tanulják?


Ha elkészül egy új fogorvosi rendelő, az abban használt gépek, technológiák mennyi idő után avulnak el?


Hogyan lehet a legmodernebb, legjobb fogorvost kifogni?


Férfit vagy nőt érdemesebb választani?



#fogászat #fogorvos #3d fogpótlás
2014. júl. 26. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:

A berendezés akkor újul, amikor van rá keret... Ahol sok pénzt hagynak a betegek, ott mindig minden nagyon szép és új, gyakorlataim során pedig már voltam olyan helyen is, ahol legszívesebben megkérdeztem volna, hogy ez a szék mikor készült? Az első vagy a második világháború alatt?

A fiatalok tudása valóban naprakész (elvileg, ha tényleg tanultak...), de a fejlett technikák oktatását az egyetemek elhanyagolják, szintén pénzügyi okokból.

Az én fogorvosom egy ötvenes férfi, a kora ellenére igazi újító, kutatásokban van benne, a rendelőjében minden szép és jó, a legújabb eljárásokkal és a legjobb anyagokkal dolgozik, ráadásul emberként is fantasztikus, nemcsak orvosként.

Hogy tudod kifogni a legjobb fogorvost?

Nézd meg a honlapját és a szakmai önéletrajzát, sok helyen már ezt is felteszik. Pl. kutat-e, volt-e külföldi tanulmányúton (ez persze leginkább csak érdekesség), szakvizsgák, mióta praktizál, előtte-utána fényképek a kezeléseiről, fényképek a rendelőről, a team tagjairól.

Férfit vagy nőt? Kinek mi... Én személy szerint csak a férfi fogorvosokban bízom és csak az idősebbekben, de részemről ez csak egy ostoba, minden alapot nélkülöző előítélet, mégsem tudok átlépni rajta. Voltam már fiatal nőnél is, semmi gond nem volt vele, (sőt!), mégsem mennék vissza.

Ahhoz menj, aki bizalmat ébreszt benned, ez az egyetlen, ami igazán számít, hiszen sok jó eszű, kivételesen tehetséges fogorvos van OEP-rendeléseken is és persze a másik oldal is létezik, a pénz sem minden.

Remélem, tudtam egy kicsit segíteni pár támponttal:)

2014. júl. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tudtál persze, de megoszthatnád az illető nevét elérhetőséget, akár privát üzenetben, hogy megnézhessem a weboldalát, ha van, hogy legyen egy támpontom mit keressek a lakóhelyemen.


Köszi!

2014. júl. 28. 16:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!