Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogfájásra valami ideiglenes...

Fogfájásra valami ideiglenes fájdalomcsillapító?

Figyelt kérdés
Ma délután óta nagyon fáj a fogam, arra jutottam hogy amint kapok megfelelő időpontot, elmegyek fogászatra. Van valakinek valami átmeneti 5lete, hogy hogyan csillapíthatnám ideiglenesen a fájdalmat? (a fogam kicsit szuvas)
2010. jan. 12. 23:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
advil ultra
2010. jan. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Cataflam. Bár az receptre van csak.:S


Nekem csak a Parkemed használ, ha baj van, de nem tudom, hogy ezt lehet-e venni Mo-on, mert mi Ausztriában vesszük, ott is receptre.

2010. jan. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Cataflam az piszok erős fájdalom csillapító!Demalgont tudom még ajánlani!
2010. jan. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Cataflam- unk van itthon, beveszek egyet.

nekem az a fontos hogy valahogy el tudjak aludni és hogy csillapodjon a fájdalom míg orvoshoz jutok.

2010. jan. 12. 23:52
 5/12 anonim ***** válasza:

Hmm... fogam nem szokott fajni, de fejfajast a 400 mg acetilszalicilsav es az 500 mg paraacetilaminofenol kombinacioja mindig elmulasztja 20-25 perc alatt. Viszont Cataflamot ha mar bevetted, massal ne kiserletezz.


RJ 19/F

2010. jan. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Cataflam, Algoflex forte, nekem gyógyszerek közül ezek váltak be, ami meg nem gyógyszer, de szintén érzéstelenítő hatású, az az alkohol (nem vicc, én amikor több fogamat is kezelték, az alkalmak között mikor már semmi nem használt, 52 fokos házi pálinkával ecseteltem be).
2010. jan. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem is kísérletezek, remélem, elmúlik. :/ köszönöm a válaszokat
2010. jan. 13. 00:02
 8/12 anonim ***** válasza:

ööö vegyél a szádba egy kis pálinkát, tartsd benne majd köpd ki!

tegnap csináltam és bevált!

2010. jan. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nincs itthon páleszünk
2010. jan. 13. 00:06
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha egy lyukas fogad miatt vannak fájdalmaid, arra nagyon jó módszer : egy Kalmopyrin darabkát tegyél a lyukba, ez pár nap alatt tökéletesen kiöli a fog idegeit (mellesleg a gyulladást is megszünteti) és többé ez a fogad nem fog fájni!
2010. jan. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!