Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fájni fog ez nekem?

Fájni fog ez nekem?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Az a helyzet hogy aug. 26-án megyek fogorvoshoz.A gond az hogy egy bő 6-7 éve egy fogúzásnál beletörte a fogorvos a győkeret,és benne van most is. 1 hónapja annyira begyulladt hogy fájt,és az egész arcom fel volt dagadva,de csak augusztusra kaptunk időpontot,addig emg felírt egy antibiotikumot ami szépen levitte,de most érzem a beletört gyökérnél hogy kezd picit dudorodni megint,de nem fáj.Arra lennék kiváncsi ha egy kicsit a foggyökér környékén gyulladt akkor fájni fog?

2014. aug. 18. 10:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Most nem fogom az ellenkezőjét állítani . Gyulladt szövetet nem igazán lehet erzesteleniteni . Inkább arra számíts , hogy nem lesz egy leányálom .. De hátha te leszel a kivétel es nem lesz vészes .
2014. aug. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi az őszinte választ :) nem örülök,de csak lesz valami .S
2014. aug. 18. 12:17
 3/12 A kérdező kommentje:
Ja igen, az nem számít hogy nem fáj egyáltalán? tényleg csak kicsit van feldagadva,de nem fáj.
2014. aug. 18. 12:22
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem most húztak egy gyulladt fogamat, de olyan jól sikerült elérzésteleníteni, hogy tényleg nem fájt. Pedig be voltam tojva rendesen. Szóval nem biztos, hogy fájni fog, de azért jobb mindig a legrosszabbra készülni, akkor legfeljebb pozitív csalódás ér :)
2014. aug. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi:) lejjebb ment a gyulladás,szinte elmúlt :D remélem azért tényleg nemfog fájni :D
2014. aug. 21. 23:07
 6/12 A kérdező kommentje:
Megvolt a kezelés.Maga a foggyökér kiszedése nem fájt,de msot kezd az érzéstelenítő hatása elmúlni és már kezd fájni..de maga a kezelés nem fájt ez a lényeg,túl vagyok rajta :)
2014. aug. 26. 16:30
 7/12 anonim ***** válasza:
Vegyél be egy Cataflamot, mert ha úgy jársz, mint én (kettes vagyok), akkor pokolian fog fájni, ha kimegy az érzéstelenítő!
2014. aug. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
vettem :) már egyátalán nem zsibbad,és még nem is fáj.Remélem így is marad.De viszont a cérna kiszedését nem várom :S
2014. aug. 26. 19:52
 9/12 A kérdező kommentje:
Az nem gond hogy fel van dagadva a helye és körülötte?Kitisztította a foggyökér helyét,de az lehet hogy újbol begyullad?Fájni csak enyhén fáj ha kicsit megnyomom,de nem vészes.
2014. aug. 27. 20:35
 10/12 anonim ***** válasza:

Normális, hogy fel van dagadva. Jegeld, attól lemegy.

Begyulladhat, de ha rendesen kitisztította, akkor valószínűleg nem fog. Normális, hogy még fáj egy kicsit, csak az lenne gond, ha nagyon fájna. :) (Mint pl. nekem, holnap lesz egy hete, de még mindig Cataflammal létezem csak.)

De ha valami gond lenne esetleg (szerintem nem lesz semmi), akkor menj vissza nyugodtan, és tesz bele gyógyszert.

2014. aug. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!