Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon fáj az állkapocscsontom...

Nagyon fáj az állkapocscsontom. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Egy ideje ha sokat rágok elkezdett kattogni az állkapcsom. Tegnap rágóztam és úgy éreztem mintha beakadt volna. Azóta rettentően fáj egészen a fülem alatt jobb oldalon. Harapni semmit nem tudok de még rágni is csak fájdalmasan. Nem tudom kinyitni a szám csak egy bizonyos nagyságra. Ergó például nem tudtam ásítani. Nem hiszem, hogy bölcsesség fog lenne, mivel 15éves vagyok. Segítsrtek kérlek,hogy mi lehet, mert ez így kibírhatatlan

2014. szept. 7. 23:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez a fájdalom annak a jele lehet, hogy éjjel csikorgatjuk a fogunkat vagy megfeszítjük az állkapcsunkat. Ez az állapot is romlik a stressz hatására. Kérjünk fogorvosunktól fogvédőt, amelynek éjszakai használatával kiküszöbölhető ez a probléma.
2014. szept. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!