Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 18-19 kerület magánfogorvos?

18-19 kerület magánfogorvos?

Figyelt kérdés
A 18-19. kerületben keresek fogorvost. Akinek magánrendelője van, és nem 20ezrekért töm fogat, emellett remek precíz fogorvos. Tudna valaki ajánlani?

2014. szept. 28. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen. A precíz remek fogorvosok kimentek külföldre, vagy be a belvárosba és egészségturizmus keretein belül külföldieknek tömik jó drágán a fogukat. Hidd el, évekig keresgettem a 18-19 kerület környékén. Tudok javasolni olcsót, de nem precízt(és számlát sem ad) és tudok ajánlani drágát, aki szintén nem túl precíz, sőt. :(
2014. szept. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ja, de ha mégis találnál egy ilyet, légyszi, írd majd meg, mert akkor én is mennék hozzá!
2014. szept. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

XI ker nem jó?

villanyident.hu

2014. szept. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
fogorvosom.hu
2014. szept. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Siklós Dental. Jó szívvel ajánlom, az árakat nézd meg a honlapon. Vagy a 18. ker. Bajcsy Zs. u. Valamilyen József az Üllőihez közel egy fehér emeletes ház, kint van a tábla a rendelési időről, nagyon olcsó és nagyon jó, a férjem oda jár, a tömés 7 ezer volt fél éve és tartós, a doki rendes és profi is, viszont nincs helyben röntgen.
2014. szept. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Egyik kedves ismerősöm ajánlt egyet ő hozzájár. Megígérte hogy kér nekem időpontot, ez egy hónapja volt. Sajnos nagyon gyengék a fogaim, és 2év alatt megfordultam 7 fogorvosnál, egy volt aki megcsinálta normálisan, ő meg most gyesre ment. :S
2014. szept. 29. 17:57
 7/10 anonim ***** válasza:

Esetleg a "Fogcentrum" (de ott is tízezer Ft felett

van egy nagyobb tömés) -

2014. szept. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lakos vagy Lakosi József a 18. kerületi akit írtam korábban, nem kell időpont, egy héten két délután rendel, ha gondolod nézd meg, merem ajánlani, és bár nem konkrétan a kérdésedre válaszolok de ajánlanék még valamit mert én elég rossz fogakat "örököltem", és mióta néha kálciumos pezsgőtablettát iszom, mellette pedig elmex fogkrémet használok elmex zselével (ezt hetente egyszer) azóta nincs baj a fogaimmal, 20 éve nem kellett tömni se :) Aminfluorid van benne, visszaépíti a sérült fogzománcot. Minden jót és elnézést hogy eltértem a kérdésedtől de gondoltam, hátha hasznát veszed!
2014. szept. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod és a segítséged, megfogadom a tanácsod, annyi mindent kipróbáltam már. :) Hátha ez nekem is segít, én is sajnos örököltem. Mégegyszer köszönöm segítséged. :)
2014. szept. 30. 18:22
 10/10 anonim ***** válasza:

Majd írd meg, milyen volt

(mennyibe került)

2014. okt. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!