Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályozó levétele a...

Fogszabályozó levétele a bölcsesség fog előtt?!

Figyelt kérdés

A fogorvosom szerint le lehet már venni a fogszabályozóm. Viszont felül a bölcsességfogam még csak el se kezdett nőni. Attól tartok eltolhatja a fogaim, ha kinő majd.


Szerintetek levegyem? Kapok vele egy "sínt" is, de az nem hiszem, hogy sokat fogna, ha kinőne.


(Csak egy bölcsességfogam van felül, a másikat kioperálták még évekkel ezelőtt. A fogszabályozó meg már a 25. hónapja van rajtam...)


2014. okt. 5. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a bölcsességfogad rosszul nő, akkor teljesen mindegy, hogy van rajtad fogszabályzó vagy nincs, el tudja tolni azzal együtt is.


Majd ha elkezd nőni, csinálni kell egy röntgent, azon látszani fog, hogy okoz-e problémát vagy sem. Ha igen, kiszedik, ha nem, akkor szépen kinő.

Felesleges neked most ezen parázni.

2014. okt. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Volt röntgen. Azt mutatja, hogy jól nő. Párhuzamosan a legutolsó fogammal. A fogorvos szerint nem okoz problémát majd. De én nem tudom..
2014. okt. 5. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!