Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Itt mekkora fájdalomra lehet...

Itt mekkora fájdalomra lehet számítani?

Figyelt kérdés

Holnap ki fogják szedni a foggyökeret a kettő fogam közül,de fel kell vágni a fogínyt.Mit fogok érezni?Húzkodást,nyomást vagy fájdalmat?A fájdalomküszöböm eléggé alacsony.

Győrbe megyek a szájsebészetre.

Az injekció előtt lehet kérni érzéstelenítést?



2014. okt. 7. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Az injekcio maga az erzestelenites. Kapsz az inybe, meg a szajpadlasba is, es onnantol mintha elvagtak volna.


Resectio lesz ha jol ertem, nekem is volt, nem veszes.

Ijesztonek hangzik, de semmivel sem rosszabb mint egy atlagos fogkezeles.

Nyomast, utogetest esetleg erzel, fajdalmat nem.

2014. okt. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Az injekció előtti érzéstelenítést úgy értem,hogy lehet kérni valamit (pl lidocaint) hogy ne érezzem az injekciót?

2014. okt. 7. 18:04
 3/5 anonim ***** válasza:
No, majd írd meg kérlek a tapasztalataid, mert sajnos én is hasonló mókára vagyok előjegyezve október 20-ra és kíváncsi vagyok. Ahova én járok (budapest dental) kennek az ínyre egy kis gyümölcs ízű érzéstelenítő zselét még az injekció előtt, így minimális fájdalommal/feszüléssel jár az injekció beadása is.
2014. okt. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem kellemes,de ki lehetett bírni.Ha nincs otthon algopyrin érdemes venni.Nekem a szokásos módon injekcióztak,de kibírtam(PEDIG RÜHELLEM AZ INJEKCIÓT).Csak mondd magadba,hogy nem fáj semmi és jobb lesz.Most értem haza és rögtön eltereltem a figyelmemet a dologról.Hallgasd a kedvenc zenédet ilyenkor az agyad pihen és nehezebb a fájdalommal törõdni!Fájdalmat nem fogsz érezni csak nyomást,feszülést,húzást.

SOK SIKERT!

LÉGY ERÔS!

2014. okt. 8. 13:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Köszi a beszámolót! Igazából utána már nem igazán érdekel, ha fáj. Persze tudom, hogy közben sem fog fájni, csak a disszkomfort érzés sem kellemes, de persze ezerszer jobb, mintha fájna. Én egyébként hozzá megyek majd, hátha esetleg van itt valaki akinek van tapasztalata a doktor úrral:


[link]

2014. okt. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!