Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelt fog kihúzása fáj?

Gyökérkezelt fog kihúzása fáj?

Figyelt kérdés
Ma megyek kihúzatni egy gyökérkezelt fogam,és nagyon félek..Azt mondták hogy a gyökérkezelés se fog fájni,és kaptam is kb 5 érzéstelenítőt,de jézusom,azt nem kívánom senkinek.Be volt gyulladva ott az ínyem,állítólag azért.Fogszabályzóhoz kell kihúzni.Eléggé kijött az ideiglenes tömés,és félek hogy ketté fog törni vagy ilyesmi,és hogy az milyen szörnyű.De akkor ha gyökérkezelve van nem érezném,hogy kettétörik?Fájni fog így a húzás,hogy lehet be van még gyulladva?:(

2014. okt. 20. 16:39
 1/3 A kérdező kommentje:
*Magán fogorvoshoz megyek
2014. okt. 20. 16:40
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyokerkezelt, tehat maga a fog mar nem faj, de az iny meg fajhat, es egy huzas az sose kellemes.
2014. okt. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha be van gyulladva és nem hat az injekció, akkor gyulladáscsökkentőt kell szedni húzás előtt. Nekem nem fájt a gyökérkezelt fogam húzása, de el is zsibbadtam rendesen.
2014. okt. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!