Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogaimat pótolni kell, és...

A fogaimat pótolni kell, és hidas megoldás mellett döntöttem. Most szerdán kell menjek próbára. Akkor ezek már az eredeti fogak lesznek, vagy csinálnak újat? Nme értem.

Figyelt kérdés
Felragaszthatja a doki már most szerdán a próbán, ha jól illeszkedik?
2010. jan. 26. 11:25
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Az orvos a múlt héten lecsiszolta a fogaimat, és le vette a mintát is, de azóta iszonyatosan fájnak a fogaim, és érzékenyek is, és csak fájdalom csillapítóval élek, de a jövő hét még messze van.
2010. jan. 26. 11:27
 2/13 anonim ***** válasza:
lehet,hogy nem lesz elsőre jó,de elvileg ez már a végleges,nekem legalábbis egy hetet mondtak,amikorra elkészül.kitartás.
2010. jan. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem ragasztja fel rögtön, mert ott te sem fogod tudni eldönteni, biztosan jó-e, kell legalább egy hét, sőt ehhez te ragaszkodj! Én olyan hülye voltam, hogy hagytam rábeszélni magam, hogy jó úgy, ahogy volt. Pedig éreztem, hogy tök rossz, mozgott, billegett, le is esett, aztán letöredezett a széle. Két év múlva egy másik doki le is cserélte.
2010. jan. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha próbára mész akkor ideiglenest kapsz.. Vagy az már volt? Ha igen akkor elméletileg a véglegest kapod.
2010. jan. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nincs ideiglenes! De iszonyatosan fájnak a fogaim, már átsugárzik az alsó fogsoromra, és a tarkómra is!

Éjszaka már nem is tudok aludni. Nappal is borzalmas! Ez megy már múlt hét csütörtök óta, és holnap megyek próbára,és a jövő héten hétfőn ragassza fel, de én addig nem bírom! Ráadásul szoptatós kismama vagyok, és így enni sem tudok, így nincs sok tejem sem, ráadásul a gyógyszert sem szedhetek állandóan a baba miatt! A hétfő még messze van, és nem bírom ki addig.

2010. jan. 26. 13:55
 6/13 anonim ***** válasza:

Hú, hát sajnállak:S

De ha fájnak a fogaid nem hiszem, hogy tesz rájuk koronát, elméltileg amire koronát tesz azt a fogadat gyökérkezelni kellene.

2010. jan. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De csak azóta fájnak, amióta lecsiszolta, és iszonyatosan érzékenyek.
2010. jan. 26. 14:24
 8/13 anonim ***** válasza:
Gyökérkezelte?
2010. jan. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem! Csak az egyiket, mert a csiszolás miatt megnyílt.
2010. jan. 26. 14:32
 10/13 anonim ***** válasza:
pedig kellett volna neki... de csiszolás után érzékeny a fog egy pár napig.
2010. jan. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!