Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Siklós Dental Studioval...

Siklós Dental Studioval kapcsolatban milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Fogszabályzás kapcsán akadtam az oldalukra és elég jó áraik vannak a többi fogászathoz képest.

2014. dec. 7. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia én csak jókat tudok mondani róluk, a 18. ker-ben lakom és mivel nekem közel van, egyszer úgy gondoltam, kipróbálom. Én Dr. Kozik Balázsnál voltam bölcsességfog-eltávolítás miatt, nagyon profi az egész csapat, időpont van, és szinte semmi várakozás, nagyon felszereltek, mióta náluk jártam én már máshova nem is megyek. Nagyon féltem eddig mindennemű fogászati kezeléstől, de felbátorodtam, komolyan, légyszi majd ha jártál már náluk írd meg a véleményed, tapasztalatod.
2014. dec. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!


Azóta voltál náluk végülis?Én is fogszabályozás ügyben mennék hozzájuk, mert nagyon jó áron dolgoznak.

2015. jún. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!