Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miskolcon van valami jó...

Miskolcon van valami jó maszek fogorvos aki nagyon érti a szakmáját és nagyon kedves?

Figyelt kérdés
Fontos a kedvesség mert a fiam nagyon fél és lenne pár foga amit tömni húzni pótolni kellene , csak sok rossz tapasztalatunk van a nagykepu arrogáns fogorvosokkal ..

2014. dec. 11. 06:31
 1/5 A kérdező kommentje:

Dr varga Margitot ismeri esetleg valaki ?

tapasztalatok esetleg ?

2014. dec. 11. 08:31
 2/5 anonim válasza:

Egyetemen lévő fogorvos.

Ő többnyire fiatalokat kezel, elégedett voltam vele.

2014. dec. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Dr. Zsigmond Albert a Dental-Softnál, nagyon kedves, türelmes, és jó fogorvos.
2014. dec. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Dr Soós Tamás, a Szent Ferenc D épületében. Évek óta hozzá járok, sosem akarok már máshoz menni :)

Valaki szerint ijesztően néz ki, nekem szimpatikus volt :)

2014. dec. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is az a válaszom mint az utolsó válaszolónak :) Csakis Dr.Soós Tamás. Kis koromban nagyon megijedtem tőle, mert hat nagy darab ember volt... 10évig senkihez nem tudtak elcipelni a szüleim, aztán egyedül visszamentem. Eloszor csak beszelgettunk, semmi nem tortent. Elmondtam, h miert nem jottem, hogy valoszinuleg a kiskoromban amikor gyokerkezelesen voltam, vmit elszamolhatott vagy nem tudom, mert mindent ereztem...de persze a gyerek biztos ra is tesz egy lapattal... Es bocsanatot kert, es megkerdezte, hogy most felek e tole. Azt mondtam nem, mert egy magasak cagyunk :D és elnevette magát, latszodott a szemen, mert maszkot viselt, igy s szajat nem, csak a szemet lattam. Nagyon turelmes, hozzaerto orvos. Soha nem mennek mashoz, meg amelyet kor elkoltoztem es fajt a fogam sem mentem masik dokihoz... Ismerek olyan sracot, aki mar gyorben el, de visszajon hozza...
2014. dec. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!