Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Akiknek kivehető fogpótlásuk...

Akiknek kivehető fogpótlásuk van nagyon nehezen szokták meg? Tényleg nem lehet vele rendesen enni mozog? A műfogsor rögzítő krémek segíthetnek?

Figyelt kérdés
2014. dec. 17. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Bátyám nem bírt vele enni, mindig kivette evéskor, barátnőm viszont hamar megszokta és mindent eszik vele, még mogyorót is rágcsál.
2014. dec. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szokatlan volt eleinte. Ha nincs bent, mert nem akartam visszatenni pl éjszakára, hiányolom reggel.

Enni próbáltam vele, de biza nekem is mozog. Itthon voltam, kiszedtem, nélküle eszek / ettem.

1 X használtam a rögzítőt. nem tettem sokat szerintem, de mégis éreztem az ízét.

Hiába íztelennek írja, van íze.

Jól ragadt, mert kicsit nehezen tudtam leszedni. Fél nap után kb. Kibírna 1 - 24 órát is, hogy nem mozog?

Elvileg, azért használjuk, hogy ne mozogjon.


Elkezdem rendszeresen használni. Ha így se tudok rágni vele, ki kell szedni. Mert ha mozog és úgy rágunk - harapunk, el tud törni is akár.

Ha leragasztás után fél nappal mozog, akkor már nem müxik a rögzítés.


Nekem kb 1,5 hónapja van meg. 1X voltam igazításon, mert karcolta az ínyem.

Most is karcol, és vissza kell mennem.

2022. jan. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!