Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek foghúzás után pár...

Szerintetek foghúzás után pár órával bírni (élvezni) fogom a mozizást?

Figyelt kérdés
2014. dec. 21. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen fog. Tej, vagy maradandó? Illetve, hogy hol helyezkedik el, mennyi érzéstelenítőt kapsz, mennyire bírod a fájdalmat.

pl. én foghúzás után a popcornt nem tudnám annyira imádni, de ha nem eszel és nem fáj szerintem nem lesz probléma.

2014. dec. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Teljesen kinőtt bölcsességfog.

És szuris érzéstelenítés foghúzás előtt.

2014. dec. 21. 19:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem fogod élvezni. Még ha nem is dagad, meg nem is fáj a fogad helye, akkor is azért sajog, meg megkínoztak, tehát az érzéstelenítő kb. egész napra kiüt. Nah meg nekem pl. fél napig kitartott az érzéstelenítő.
2014. dec. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#3 Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok!

Neked is a bölcsességfogadat húzták? Miközben húzták fájt? Vagy csak utána amikor kiment belőle az érzéstelenítő?

2014. dec. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4-es: Igen, bölcseségfogat. Semmit se éreztem húzás közben (igaz teli is nyomtak erős érzéstelenítővel, mert be volt gyuladva)

Utána se fájt, csak sajgott, meg azért éreztem a helyét.

2014. dec. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2014. dec. 21. 21:41
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi gáz lesz, ha - bocsánat - nem vagy "punci". Az érzéstelenítő még utána 2-3 óráig tuti hat, de ha 1 óra múlva bedobsz rá 1 fájdalomcsillapítót, akkor tuti élvezhető marad a mozizás maximálisan. Csak a popcornt felejtsd el :)

Lehet csak én vagyok így, de nekem pl bölcsességfog eltávolítás után sem volt "nagyhalál" jelenet, sőt...örültem, hogy túl vagyok rajta és teljesen boldog voltam.

2014. dec. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mivel mindenkinek máshogy fáj, dagad vagy pont nem dagad, nem fáj. Így nem kell hozzá "puncinak" lenni.
2014. dec. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 szamo77db ***** válasza:
Én inkább pihengetnék otthon valami jó zene mellett.
2014. dec. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!