Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek csináltassak...

Szerintetek csináltassak éjszakai fogszabályzót?

Figyelt kérdés
Abba sem vagyok biztos,hogy kellene-e.14 éves vagyok.Állandót semmiképp sem akarok,és szerintem nem is lenne szükséges.A fogaim nem vészesen csúnyák,de nem is szépek.Az alsó fogsorom szép.A felső is teljesen egy vonalban van nem áll ki egy fogam sem,csak a két középső metszőfogam között van szünet.kb. olyan 3 mm.kb.pont ilyenek a fogaim: [link] (bocs a hosszú linkért)Azért hezitálok mert nem akarok ,,feleslegesen szenvedni" ugyanis hallottam,hogy rossz benn aludni és ki kéne húzni előtte 1 fogamat és 2 tömni kéne.De szeretném,hogy szépek legyenek a fogaim.Vagy erre valami más módszer van,nem fogszabi?(ez lehet,hogy hülye kérdés)Légyszi adjatok tanácsot/tanácsokat.Előre is köszi.:)

2014. dec. 27. 18:49
 1/2 A kérdező kommentje:
Egyáltalán segít összehúzni,hogy ne legyen közte szünet?
2014. dec. 27. 19:01
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el egy orvoshoz ő tuti megtudja mondani. De egy állandó fogszabályzó szerintem többet ér és gyorsabb is!
2014. dec. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!