Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon faj az arcom. Mi lehet ez?

Nagyon faj az arcom. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Az egesz tobb, mint egy honapja kezdodott, amikor elkezdett fájni az arcom. Nem tudtam pontosan meghatarozni hol faj, mivel az egesz jobb oldalnal ereztem. 4 nap alatt kezdett elmúlni - a fogorvos azt mondta, hogy szerinte a bolcsesseg fog, de ha megint faj, azert nezessem meg.

Majdnem ket hettel kesobb megint fájni kezdett. De akkor ereztem fajdalmat konkrétan a fogamnal is (ami egyebkent eleg szepen kivan tömve - bar nincs gyokerkezelve). Elmentem a szajsebeszeti ugyeletle, ahol csinaltak röntgent csak a fogamrol es elvileg nincsen problema vele. Ezert átküldtek a masikba, hogy ott csinaljanak az egesz arcomrol röntgent, hogy hatha allkapocs gyulladás (aminek van eselye, mert ropog es a fogszabalyzo miatt mar masoknak is volt) viszont amikor atmentem a 47-be ott kozoltek hogy nincs bent senki aki nekem röntgent tudna csinalni - varjak januarig, es akkor majd ADNAK IDOPONTOT.

Tehat most 16 evesen otthon ülök ugy hogy az egesz arcom faj es nem tudom mihez kezdjek vele. Kicsit olyan mintha az egesz arcom zsibbadna, es a szememig erzem a fajdalmat, neha fejfajast is okoz. Nem tudom hogy mitol fájhat a fogam, ha nem az van begyulladva, es hogy lehetseges, hogy meg a szemenel is erzem. Valaki valami tanáccsal ellát, ha szepen kerem? Mert mar kezdek bedilizni. Ha kell meg informacio, akkor tudok irni, csak jo lenne ha valaki valami hasznalhatot is mondana. Koszonom



2014. dec. 29. 10:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Ugyanezzel ülök én is itthon :/

Fájdalomcsillapító?

2014. dec. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!