Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miert nem mos fogat a baratom?

Miert nem mos fogat a baratom?

Figyelt kérdés
Lassan 2 eve vagyunk egyutt es mar sokszor megemlitettem neki hogy jo lenne ha mosná a fogát meg megkerdeztem hogy neki hogy esne ha en sem mosnám a fogam soha es tok budos lenne a szám erre csak annyit mondott hogy en ugyis megmosom ami igaz es en ki se birnam hagyni a fogmosast sot ha egy nap egyszer kihagynam mar azt sem birnam ki. Raadasul van neki egy csomo arcapolo szere pattanasokra es egyiket sem hasznalja es csodalkozik hogy tele van pattanassal. Nem azt mondom hogy eddig nem zavart merr igenis zavart dd probaltam elnezni mert szeretem es emiatt nem hagynám el de mar annyira idegesit es nemtudom hogy ravenni hogy kezdjen valamit magaval. Persze edzeni eljar de naponta 2x nem birja megmosni a fogat meg az arcat.. Nemnertem miert.hogy vegyem ra hogy megtegye?

2015. jan. 7. 07:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert igénytelen.
2015. jan. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Most meg azt mondta hogy hagyjam el ha nem birom ugy elfogadni ahogy van.
2015. jan. 7. 09:42
 3/10 anonim ***** válasza:

Bármilyen fájó, az elsőnek igaza van. Igénytelen. Abszolút nem mossa? Hogy vagy képes megcsókolni?

Nem foglalkozik a kéréseddel, hát te se foglalkozz vele. Bár a szerelem...

2015. jan. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Altalaban belenyomok a szajaba valami ragot vagy cukorkat vagy elotte mondkm hogy egyunk es utanna mar turheto de reggel mikor felkel az akkor valami szornyu
2015. jan. 7. 14:26
 5/10 angelside válasza:
100%

Addig ne csókolózz vele, amíg nem mos fogat. Ha akar valamit tőled, akkor fogmosás, különben meg semmi.

Ultimátum.

Vagy keress egy igényesebbet, aki ilyen, az nagy valószínűséggel jó ideig ilyen is marad, mert ezt szokta meg, ez neki a "jó".

2015. jan. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mit mond, miért nem mos fogat? Mióta nem mossa?
2015. jan. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nem mosól fogat nincs 3.14na mond neki ezt. Lol
2015. jan. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
Pfejj, és ilyen koszos szájjal nyalakodik odalent is? Pfejj...
2015. jan. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Addig ne csókold meg, amíg előtted nem mossa meg a fogát. Vegyél neki egy fogkefét, és ha hozzád megy, kérd meg rá, ha nem hajlandó, akkor ne csókold meg, küldd el. Ne legyél szívbajos.
2015. jan. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csumi. Mi a pálya ? Együtt vagytok még ? Azóta mosott fogat ?
2021. nov. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!