Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kontár a fogorvosom?

Kontár a fogorvosom?

Figyelt kérdés

A körzetinél voltam, egy felmaródás volt a fogam belső felületén, felül, balra a 2.-on. Ő durán kifúrta és betömte az ősszel, de 1 hete kiesett, és azóta irtóra fáj, ha belemegy a kaja, és mindig elfelejtek óvatosan enni. Ez normális dolog? (Akkor is fájt, amikor fúrta-tömte, pedig lyuk sem volt ott, ő csinált belőle lyukat :S

Egy másik orvoshoz akarok menni, de ott csak márciusra van időpont.

Ugye ne menjek vissza a körzetihez?

Bocsi, hogy hosszú lett, de tapasztalatlan vagyok, eddig nem sok dolgom volt fogorvossal.

Most mit csináljak??

27/n


2010. febr. 5. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen, h a körzetis egy jó fogamba fúrt bele és tömte be... és csak otthon vettem észre, hogy hop-hop. amúgy a körzetisek között is van rendesen dolgozó, csak ki kell fogni őt. visszamenni visszamehetsz sztk-ba csak ne ahhoz a doktorhoz, érdeklődj, hogy kik azok akikben sokan megbíznak, vagy azt figyeld kinél van a leghosszabb sor:D
2010. febr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én kétszer voltam a körzeti fogdokinál és bőven elég is volt abból a bánásmódból amit ott kaptam! Azóta maszek orvoshoz járok, igaz egy kicsit drágább, de legalább normálisan bánnak az emberrel és amit megcsinál az meg van csinálva!
2010. febr. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Maszeknál is kifoghatsz szart és akkor még fizettél is érte.


Az enyém nem vette észre, hogy két fog között szuvasodik, pedig rendszeresen ellenőriztettem vele. Aztán mikor mondtam, hogy nekem valami márpedig fáj, még csodálkozott és csak bámult a számba, hogy mi fájhat. Aztán 16ezerért betömte, de mivel nem vette észre időben, már késő volt, és utána ki kellett szedni, és jöhetett a gyökérkezelés, persze az is pénzért.


A barátommal egy másik maszek is tízezreket költetett egy fogára, erre két hónap múlva mégis ki kellett húzni.


Szóval az sem garancia, ha maszekhoz mégy.

2010. márc. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!