Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogtömésnél a szuri milyen érzés?

Fogtömésnél a szuri milyen érzés?

Figyelt kérdés
Sajnos 2 fogamat tömni kell.és szurit azt biztos kérek.csak nem tudom milyen érzés.fájni fog vagy mi?anyukám azt mondta amikor a tűt benyomja az inyembe az kicsit szúnyog csípésre hasonlít.majd amikor nyomja a cuccost elkezd feszíteni és lezsibbad.igaz?de mennyire feszít?fájni fog?milyen érzés?nagyon parázok.
2015. jan. 11. 23:58
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
normális hogy félsz, az injekció a legrosszabb tapasztalataim szerint, nagyon fáj sokkal jobban mint egy szúnyog csípés, még másnap is fáj!!!! De jobb betömetni mert ha letörik teljesen akkor felvágják az ínyedet és úgy szedik majd ki a gyökeret és az a legrosszabb.
2015. jan. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem amikor a bölcsességfogamat vésték ki, akkor kaptam ugye szurit, ha nem tudnám hogy azt a tűt bebökték a fogínyembe azt mondanám hogy csak felette spriccelt vele. Nem éreztem semmit.
2015. jan. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
de ha előtte lezsibbasztja az ínyedet mielőtt beleszúrja akkor nem fáj
2015. jan. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha pici a lyuk a fogadon, akkor nem is kel szuri és úgyis meg lehet csinálni a fúrást és tömést. Nem fog fájni !

Ha nagy a lyuk, akkor szuri előtt, kérjél egy lidokain sprezést a fogadra és utána a szurit. A lidokain spre az olyan mint az erősen mentolos fogkrém vagy cukorka. Ez a spre elérzésteleníti a fogadat és utána már nem is érzed a szuri beadását sem és a feszítést sem. Ne félj ! az orvos igyekszik mindent megtenni,hogy egy kicsit se fájjon.

Szia!

2015. jan. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Legtöbb helyen letörlik az ínyedet is lidokainnal, így semmit sem érzel, amikor magát a tűt bebökik.
2015. jan. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, igaz. Nekem is feszítő érzés szokott lenni. Nem a tűszúrás fáj, hanem az kellemetlen, amikor elkezdik beadni, de ha jó a doki és lassan adja, akkor nem fog fájni.

Annyira ne parázz rajta azért, mert gyorsan túl is leszel rajta, plusz után kicsit meg lehet nyugodni, hogy a többit már nem érzed :) Kitartás és bátorság!!

2015. jan. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!