Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerűlhet egy teljes...

Biohazardxxx kérdése:

Mennyibe kerűlhet egy teljes felső fogsor?

Figyelt kérdés
Nem a legjobbak a fogaim felűl sok a tömött és szeretnék egy teljes felső fogsort. van mihez rögzíteni tehát nem kivehetős meg implantátumos kell. Porcelán legyen és ilyen hidszerű vagy hasonló. Olyan válaszoljon aki már csináltatott így fogsort és van tapasztalata illetve tud is ajánlani hozzá egy jó fogorvost.

2015. jan. 22. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
alsó hangon min 10E ft/fog. akivel meg akarod csináltatni ő többet tudna mondani, mert szinte mindenki más tarifával dolgozik.
2015. jan. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
20 ezerbe kerül darabja a porcelánnak Dorogon. Le a kalappal, hogy milyen rendes, ügyes, finomkezű doki. 300 ezren felül kenne gondolom.
2015. jan. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
úristen vannak ám árak...
2015. jan. 22. 13:29
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

20-25 ezer egy korona, de anyagtól függ, van drágább is. Teljes felső fogsor több százezer szerintem, ha mindre akarsz koronát.

Nekem 2009-ben egy alsó híd került 100 ezer Ft-ba, ez két porcelánkorona és közötte a hiányzó 2 vagy három fog azóta már emelkedtek is az árak.

2015. jan. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szintén teljes felső fogsor szörnyű fogakkal amin a tömés csak ront, így koronám lesz nekem is. 500 ezer ft lesz összesen, gyűjtögetek.. És Győr.
2015. jan. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én több mint 10 évvel ezelött csináltattam alsó felső fogsort porcelánból és ha jól olyan háromszázezr körül volt akkor. Gondolom most kicsit több.
2015. febr. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!